:: Wicemistrzostwo Polski nadarzyńskich tenisistek !!!
Wiadomość dodana przez: Dorota (2009-05-25 08:42:10)

Zawodniczki MUKS Start Wanzl Nadarzyn wywalczyły VICE-MISTRZOSTWO POLSKI w sezonie kobiecej ekstraklasy tenisa stołowego 2008/2009. Tym samym powtórzyły one wynik z ubiegłego sezonu. W przeciwieństwie do minionego roku ten finał play-off był bardzo zacięty. Doskonale w końcówce ligi zagrały kapitan nadarzyńskiego teamu Xu Jie oraz najmłodsza zawodniczka finału Natalia Bąk. Popularna Ksenia dwukrotnie pokonała 21 na świecie Li Qian i stoczyła niesamowite dwa pojedynki Zhao Ciao. Natomiast Natka pokonała Hannę Bartosovą i minimalnie uległa Kindze Stafańskiej. Za walkę do końca z drugim zespołem Pucharów Europejskich należą się dziewczynom i trenerowi ogromne słowa uznania. To był wspaniały sezon, w czasie, którego nasza drużyna wygrała 18 spotkań przegrywając 4 mecze z 18-stokrotym Mistrzem Kraju – KTS Tarnobrzeg.