:: MAZOVIA CUP 2012 - w Gminie Nadarzyn
Wiadomość dodana przez: Justyna (2012-11-12 12:10:31)

W dniu 10 listopada 2012 r. w hali widowiskowo-sportowej GOS przy ul. Żółwińskiej w Nadarzynie, został rozegrany Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców MAZOVIA CUP 2012 (w kategorii: szkoły gimnazjalne) zorganizowany w ramach Stowarzyszenia Gmin Zachodniego Mazowsza MAZOVIA. Wśród reprezentacji dziewcząt zwyciężyły zawodniczki z Nadarzyna, II miejsce wywalczyły zawodniczki z Błonia na III miejscu uplasowały się dziewczęta z Leszna. Wśród chłopców pierwsze miejsce zajęli zawodnicy z Podkowy Leśnej, przedstawiciele naszego gimnazjum zajęli miejsce II, jako III na podium uplasowała się drużyna z Błonia.

Przedstawiciele Gimnazjum im. bł. Jana Pawła II zdobyli rózwnież nagarody indywidualne: IWONA ZUZEL została uznana Najlepszą Rozgrywającą, KAROLINA GŁODEK MVP - Najlepszą Zawodniczką Turnieju a KAMIL KASAK Najlepszym Atakujacym.