:: I Mistrzostwa halowej piłki nożnej szkół podstawowych
Wiadomość dodana przez: Dorota (2013-12-13 11:14:00)

W dniu 12 grudnia 2013 roku w Szkole Podstawowej w Młochowie odbyły się I Mistrzostwa halowej piłki nożnej szkół podstawowych z Gminy Nadarzyn w dwóch kategoriach wiekowych. I kategoria dzieci z klas 0-I, druga kategoria dzieci z klas II - III. Pierwsze miejsce w pierwszej kat. zajęła SP Rusiec, przed SP Nadarzyn i SP Młochów. W tej kategorii najlepszym bramkarzem turnieju został Cezary Lewiński z SP Rusiec, królem strzelców natomiast Adam Jedliński z SP Nadarzyn.  Wśród drugo- i trzecioklasistów najlepszą drużyną była reprezentacja SP Wola Krakowiańska przed SP Młochów i SP Nadarzyn. Wśród tych zawodników na bramce najlepiej spisał się Kacper Kochanek, a królem strzelców został Jakub Papis – obaj z SP Wola Krakowiańska. Nagrody, ufundowane przez Wójta Gminy Nadarzyn, wręczał Wicewójt Gminy – Tomasz Muchalski.

Fundatorem medali był Prezes LKS Orzeł Nadarzyn W. Zbigniew Siwiec. Dziękuję za pomoc w organizacji turnieju Dyrektorowi SP Młochów – Jarosławowi Wołkowyckiemu.