:: Świetny występ młodych judoków w Brwinowie
Wiadomość dodana przez: Dorota (2012-03-28 10:33:01)

24 marca odbyły się pierwsze zawody z cyklu Otwartej Brwinowskiej Ligi Judo Dzieci. Silna reprezentacja LKS „Orzeł” Nadarzyn zdobyła w nich 8 medali i 2 miejsca punktowane. Turniej był dla prawie połowy naszych zawodników pierwszym oficjalnym występem na tatami. Dzieci mogły wreszcie zobaczyć, że ich wysiłek przyniósł im trofea sportowe i całkiem inne spojrzenie rodziców.

Andrzej Pilipczuk

Nadal jest sporo do nauczenia i sporo do zrozumienia, ale przecież nie od razu Kraków zbudowano.

Złote medale zdobyli: Andrzej Bęza, Tomasz Maciak, Maciej Osiecki, Konrad Obrębski

Srebrne medale wywalczyli: Karolina Pogorzelska, Miłosz Obrębski, Mikołaj Parchan

Brąz wywalczył Piotr Pogorzelski.

W tych samych zawodach starowały też dzieci z roczników 2005 i 2006 w kategoriach właściwych dla Funny Judo, czyli przeciąganiu pasa i walce o ogonki. Świetnie zaprezentowali się tu w swoich kategoriach Grześ Dąbrowski - 1 miejsce i  Franek Jaguścik - 2 miejsce.